Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 07:00
PS5 konsola z DualSense
6592V

Obudowa PS5 z wieloma opcjami dostosowania. Sony zapewni różnorodne wydania specjalne

Sony zaprezentowało PS5 wyłącznie w jednym kolorze, jednak tylko kwestią czasu wydaje się moment pokazu kolejnych edycji PlayStation 5. Zdaniem Matta MacLaurina next-gen posiada szereg możliwości dostosowania.

Ku uciesze wielu graczy, PS5 zostało zaprezentowane w ubiegłym tygodniu. Sony zdecydowało się na futurystyczny design: czarno-białą obudowę z niebieskim podświetleniem. Już w trakcie trwania aktualnej generacji wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że japoński producent chętnie tworzy różnorodne wersje specjalne urządzenia, a w przypadku next-gena ta sytuacja nie ulegnie zmianie.

W sprawie wyglądu konsoli wypowiedział się Matt MacLaurin, który został zapytany, czy gracze mogą się spodziewać czarnej wersji PS5. Wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation w odpowiedzi potwierdził, że na pewno zobaczymy specjalne wydania i dodał, że konsola Sony posiada możliwości dostosowania, jakich nie widzieliśmy na poprzedniej generacji:

PS5 obudowa dostosowanie

Jeszcze dokładnie nie wiemy, co oznacza owe stwierdzenie, jednak pierwsze, oficjalne projekty powinny pojawić się w niedalekiej przyszłości. Najpewniej w momencie debiutu PlayStation 5 na rynku kupimy sprzęt w jednej wersji kolorystycznej.

Sony wciąż nie potwierdziło ostatecznej ceny PS5 (choć pojawiają się kolejne przecieki), ale możemy mieć pewność, że urządzenie otrzyma rozbudowany zestaw gier na start.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-chassis-to-be-customizable-in-ways-previous-gens-werent/

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony