Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 07:37
Call of Duty Warzone
3011V

Call of Duty: Warzone z 200 graczami na mapie. Infinity Ward wspomina o nowych trybach

Jeszcze przed premierą Call of Duty: Warzone twórcy zapowiedzieli, że chcą zapewnić graczom znacznie większe starcia. Wiele na to wskazuje, że Infinity Ward przygotowuje do realizacji planu i uruchomienia nowych trybów, bowiem wśród zapowiedzi pojawiły się pojedynki nawet do 200 graczy.

Jeszcze do niedawna gracze ekscytowali się możliwością rozegrania pojedynku, w którym aktywny udział bierze aż 100 zawodników, jednak już wkrótce Infinity Ward może pokusić się o podwojenie tej zawrotnej liczby. Podczas ostatniego weekendu gracze mogli sprawdzić za darmo tryb sieciowy z Call of Duty: Modern Warfare, a deweloperzy zachęcali do kupienia pełnej wersji gry specjalnym komunikatem, którego treść nie mogła pozostać niezauważona.

Entuzjaści strzelania szybko dostrzegli trzy nowe tryby: „BR 200”, „Plunder 200” i „BR Juggernaut”. „200” bezpośrednio odnosi się do liczby uczestników, którzy pojawią się na serwerze. Jeszcze przed premierą, Infinity Ward zapowiadało, że nowa technologia umożliwi stworzenie nawet 200-osobowych pojedynków i najpewniej już za niedługo będziemy mogli doświadczyć takiej formy starć.

Premiera rozbudowanych walk powinna mieć miejsce już podczas czwartego sezonu – taki wniosek nasuwa się po wiadomości o udostępnieniu  trybu Battle Royale Juggernaut w trakcie rozpoczętego już sezonu. Nie znamy jeszcze ostatecznej daty wystartowania pojedynków o tak zawrotnej skali, ale dla Infinity Ward może to być idealna okazja do zgromadzenia kolejnych graczy na serwerach Battle Royale.

W czwartym sezonie rozgrywek Infinity Ward zadbało o polską zawartość.

Call of Duty Warzone 200 osób

Źródło: https://charlieintel.com/warzone-menu-hints-at-upcoming-modes-including-br-200/61039/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward