Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2020 13:15
Remnant: From the Ashes - Subject 2923. Zapowiedziano ostatnie DLC
405V

Remnant: From the Ashes - Subject 2923. Zapowiedziano ostatnie DLC

Remnant: From the Ashes otrzymało niedawno rozszerzenie o nazwie Swamps of Corsus, a teraz pora na kolejne, ale już ostatnie. Twórcy zapowiedzieli Subject 2923.

Remnant: From the Ashes to miks strzelanki TPP z rozwiązaniami znanymi z serii Dark Souls. Ostatnie rozszerzenie wprowadziło jeszcze walkę o przetrwanie o losowo generowanym świecie - czyli coś co określamy jako rougelike survival. Oprócz tego w rozszerzeniu pojawiły się nowe lokacje, nowych bossów, czy misje. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Ostatnie rozszerzenie jakie nosi tytuł Subject 2923 ma być największym jakie trafi do gry. Pojawią się nowe lokacje, przeciwnicy, misje i jeszcze więcej łupów do zebrania. Twórcy udostępnili zwiastun, na którym widać, że będziemy mieli do czynienia z ośnieżonymi lokacjami inspirowanymi nordycką mitologią.

Nowe rozszerzenie ma trafić do Remnant: From the Ashes 20 sierpnia tego roku. Dodatek będziemy mogli sprawdzić bez względu na nasze postępy - jak tylko go zakupimy będziemy mogli od razu wskoczyć do nowej historii. Poniżej znajdziecie 8-minutowy fragment, który daje przedsmak tego z czym będziemy mieć do czynienia w Subject 2923.

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/remnant-from-the-ashes-final-expansion-subject-292/1100-6478408/

Tagi: Gunfire Games Perfect World Remnant: From the Ashes