Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 23:45
Ratchet & Clank porównanie graficzne
7442V

Ratchet & Clank. Porównanie wyglądu głównego bohatera pokazuje prawdziwy przeskok generacji

Zapowiedź najnowszej odsłony przygód Ratcheta oraz Clanka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i nie można się temu dziwić, to przecież jedna z ważniejszych marek od Insomniac Games! Sprawdźcie, jak wypada na porównaniu.

Ratchet & Clank: Rift Apart to zdecydowanie jedna z głośniejszych zapowiedzi niedawnego PS5 The Future of Gaming. Choć o ewentualnej kontynuacji przygód lubianych bohaterów na kolejnej generacji od Sony mówiło się już w lutym, to nikt nie mógł być pewien, że Insomniac Games znajdzie czas na jej stworzenie. 

Tak się jednak stało, a fani jednych z maskotek PlayStation mogą wyczekiwać smakowitego kąska. I, czego by nie mówić, mogliśmy oglądać świetny pokaz tego, na jak wiele stać będzie przyszłą generację konsol. Fani zwracali uwagę na przywiązanie do detali, wykorzystanie siły podzespołów (przy skakaniu między wymiarami bez ładowania) oraz to, jak wiele dzieje się na ekranie jednocześnie. 

Teraz jednak, dzięki porównaniom, które znalazły się w Internecie, możemy przyjrzeć się, jak duży postęp graficzny miał miejsce przez ostatnie lata. Choć pozornie ciężko porównywać produkcje z artyzmem tego typu, to przykładając je do siebie, bardzo szybko można zauważyć różnice. Zobaczcie tylko na realizm oświetlenia oraz, przede wszystkim, futerko Ratcheta

Ratchet & Clank porównanie

Źródło: https://twistedvoxel.com/ratchet-and-clank-visual-comparison/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank (2016) Sony Computer Entertainment