Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 16:55
PS5 Ratchet & Clank
1061V

PS5 może otrzymać nową część Ratchet & Clank. Gra Insomniac Games na premierę

W dniu premiery PS5 możemy zagrać w nową produkcję Insomniac Games. Tajemniczy Ratchet & Clank podobno wciąż powstaje i produkcja mogła przeskoczyć z PS4 na PlayStation 5. Pokaz gry powinien odbyć się wraz z prezentacją konsoli.

Insomniac Games to utalentowane i doświadczone studio. Deweloperzy opracowali między innymi Spider-Mana na PlayStation 4, ale nie możemy zapomnieć, że twórcy wcześniej rozwijali między innymi markę Ratchet & Clank.

Nowy Ratchet powstaje podobno od kilku lat i projekt był pierwotnie przymierzany do wydania na PS4, ale najwidoczniej plany zostały zmienione. O tytule wspomniał ponownie Colin Moriarty – były redaktor IGN jako pierwszy wspomniał o tajnej grze Insomniac Games.

Teraz Moriarty miał wypowiedzieć się na temat nowego Spider-Mana, ale w jednocześnie wspomniał o Ratchecie:

„W międzyczasie [pomiędzy premierą Spider-Mana i jego kontynuacji] na PlayStation 5 otrzymamy nowego Ratchet and Clank. Czuję, że będzie to produkcja startowa. Ratchet jest rozwijany w Insomniac od dawna.”

To właśnie Moriarty informuje od dawna o tajnym projekcie Insomniac Games. Tytuł nadal nie został zapowiedziany, ale możemy podejrzewać, że jeśli faktycznie produkcja nie została porzucona – Ratchet może zostać zaprezentowany z PS5. Niestety, nadal nie wiemy, kiedy zobaczymy PlayStation 5.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2020/02/03/ratchet-clank-ps5-playstation-new-game-2020-release-date-launch/

Tagi: playstation 5 ps5 ratchet & clank Sony