Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.06.2020 14:15
Borderlands 3 na dzikim zachodzie. Twórcy prezentują 15 minut z nowego DLC
451V

Borderlands 3 na dzikim zachodzie. Twórcy prezentują 15 minut z nowego DLC

Borderlands 3 otrzyma jeszcze w tym miesiącu trzecie rozszerzenie fabularne, które zabierze nas na dziki zachód. Twórcy zaprezentowali na swoim kanale YouTube 15 minut z Bounty of Blood.

Borderlands 3 pojawiło się we wrześniu zeszłego roku i spodobało się odbiorcom na tyle, że wielu z nich uważa "trójkę" za najlepszą odsłonę. Gra spodobała się też Wojtkowi, o czym wspomniał w swojej recenzji. Od tamtego czasu pojawiły się 2 rozszerzenia fabularne - Borderlands 3: Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot i Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles - The Marriage of Wainwright & Hammerlock.

Teraz pora na trzecie, o którym dowiedzieliśmy się ostatnio, że rozegra się na dzikim zachodzie. W międzyczasie twórcy zaprezentowali grafikę mającą przedstawić, jakiego stylu możemy spodziewać się w czwartym rozszerzeniu. Nie mieliśmy pojęcia jak prezentować się będzie Bounty of Blood: A Fistful of Redemption, ale zmienia się to dzięki nowemu materiałowi wideo, który twórcy wrzucili na swój kanał YouTube. Przedstawia on 15 minut z rzeczonego dodatku.

W rozszerzeniu pojawią się nowe postacie, pojazdy i oczywiście miejscówki. Jako ciekawostkę można nadmienić, że otoczenie i zachowanie postaci niegrywalnych będzie uwarunkowane naszymi działaniami. Rozszerzenie ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu - dokładniej mówiąc 25 czerwca.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHY2-UtRFv1WKf4o7cpEp3w

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software