Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.05.2020 14:22
Borderlands 3 zabierze nas na dziki zachód. Twórcy zapowiedzieli trzecie DLC
751V

Borderlands 3 zabierze nas na dziki zachód. Twórcy zapowiedzieli trzecie DLC

Borderlands 3 wkrótce otrzyma kolejne, trzecie już, rozszerzenie fabularne. Tym razem akcja przeniesie się na dziki zachód. Bounty of Blood: A Fistful of Redemption ma przedstawić nowe postacie.

Bounty of Blood: A Fistful of Redemption to nazwa nowego rozszerzenia fabularnego do Borderlands 3. Według słów twórców jest to opowieść o zemście, w której staniemy do walki z gangiem noszącym nazwę Devil Riders. W dodatku mają zawitać nowe postacie. Mowa o nieujawnionym jeszcze narratorze i kilku innych postaciach jak bokser Juno i nasza przewodniczka, Rose. Nie zabraknie też nowych pojazdów.

Co ciekawe, otoczenie i postacie niegrywalne obecne w miasteczku mają się zmieniać - w zależności od podjętych przez nas wyborów. Akcja rozgrywać się będzie w miasteczku Vestige na planecie Gehenna. W zależności od naszych działań otwarte będą inne sklepy, a w kinie wyświetlane będą inne filmy.

Podczas transmisji twórcy podrzucili grafikę mającą reprezentować czwarte rozszerzenie, choć na ten moment żadnymi informacjami się nie podzielili. Grafikę możecie sprawdzić poniżej.

Trzeci dodatek ma pojawić się 25 czerwca, ale zanim to nastąpi będziemy mogli wziąć udział w kolejnym wydarzeniu. To rajd o nazwie Takedown of the Guardian Breach, w którym odpierać będziemy kolejne fale przeciwników. Wydarzenie ma rozpocząć się 4 czerwca.

Źródło: https://www.gamesradar.com/borderlands-3-gets-bounty-of-blood-a-fistful-of-redemption-and-a-new-takedown-next-month/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software