Total War Saga: Troy będzie dostępne za darmo od premiery. Tylko przez 24 godziny

News
2462V
Total War Saga: Troy będzie dostępne za darmo od premiery. Tylko przez 24 godziny
Wojciech Gruszczyk | 02.06.2020, 16:21

Twórcy serii Total War właśnie zapowiedzieli szczegóły premiery najnowszej sagi. Total War Saga: Troy ma już datę premiery, możemy nawet spojrzeć na zwiastun i gra od premiery będzie dostępna za darmo. Promocja będzie trwać 24 godziny.

Total War Saga Troy zadebiutuje 13 sierpnia 2020 roku i przez pierwsze 24 godziny produkcja będzie dostępna za darmo. Z promocji jednak nie skorzystają wszyscy: gracze gardzący platformą Epic Games Store na debiut muszą zaczekać do 2021 roku.

Epic Games zapewniło sobie roczną ekskluzywność na Total War Saga Troy i fani uniwersum pobiorą pozycję za darmo ze sklepu twórców Fortnite. Gorzej sytuacja wygląda w momencie, jeśli wciąż nie przekonaliście się do nowej ikonki na pulpicie, ponieważ pozycja zadebiutuje dopiero 13 sierpnia 2021 roku.

Trzeba na pewno podkreślić: oferta Epic Games nie różni się od znanej promocji, więc jeśli w wyznaczonym czasie wrzucicie grę na listę, to będziecie mogli ją zatrzymać i zagrać w dowolnym momencie.

Pamiętajcie, że aktualnie z Epic Games Store możecie za darmo pobrać Borderlands The Handsome Collection, a według plotek, już wkrótce wrzucimy na listę Ark: Survival Evolved.

Źródło: Informacja prasowa: SEGA

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper