Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 22:41
Troy: A Total War Saga walka
831V

Total War: Troy na pierwszej rozgrywce. Twórcy przygotowują na wielką premierę

Creative Assembly opublikowało pierwszy gameplay z Total War: Troy. Na dobry początek twórcy skupiają się na nowościach, których doświadczymy podczas widowiskowych bitew. Deweloperzy chcą mieć pewność, że dobrze zaprezentują realia, w których rozgrywa się akcja gry.

Troy: A Total War Saga zostało zapowiedziane w ubiegłym roku, ale Creative Assembly dopiero rozpoczęło prezentowanie gry. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pierwszy gameplay, który prezentuje rozległą lokację i pokazuje nowości przygotowane przez deweloperów.

Twórcy chcą podkreślić różnice w jednostkach, ich umiejscowienie oraz zaznaczyć rolę bohaterów na mapach. Nie możemy w przypadku oprawy liczyć na wielką rewolucję, ale trzeba przyznać, że tytuł wygląda przyzwoicie – jak w zasadzie cała seria Total War.

Epic Games chętnie podkreśla nadciągającą promocję i jeśli wejdziecie na podstronę Total War: Troy na Epic Games Store, to znajdziecie informacje o premierze tytułu Creative Assembly. Korporacja podkreśla ofertę, dzięki której odbierzemy grę za darmo. Będzie to świetna opcja dla fanów uniwersum, którzy przygotowywali się na kupienie produkcji.

Debiut Total War: Troy został zaplanowany na 13 sierpnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Creative Assembly Sega Troy: A Total War Saga