Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2020 12:58
Paper Mario: The Origami King Kredki
516V

Paper Mario: The Origami King. W nowej grze Nintendo zmierzymy się z... kredkami i taśmą klejącą

Kolejna odsłona kultowego Paper Mario zabierze nas tym razem na wyprawę w świat pełen przepięknych origami, gdzie nasz ulubiony hydraulik zawalczy wraz ze swoimi kompanami o lepszy świat.

Za kolejne przygody papierowego Mariana ponownie odpowiada Intelligent Systems, czyli ekipa znana przede wszystkim z serii Fire Emblem.

Tym razem Nintendo postanowiło przenieść nas do kolorowej krainy wypełnionej figurkami z origami, co daje deweloperom szalenie dużo możliwości zabawy tą konwencją - a jak na Ninny przystało, deweloperzy robią z tego doskonały użytek. Tym co rzuca się w oczy najbardziej jest nieszablonowe myślenie o tym jak mogą wyglądać nasi przeciwnicy oraz kompani, a do tego kim będą bossowie jakim skopiemy tyłki.

Choć w tym przypadku to może być ciężkie, bo Mario zawalczy między innymi z takimi mistrzami zbrodni jak... piórnik z kredkami czy też taśma klejąca. Równie ciekawie prezentuje się system walki. Nasza ekipa bohaterów stanie na środku planszy, gdzie będziemy mogli w pewnym limicie czasowym obracać jej pierścieniami i przesuwać przy tym wrogów tak, aby łatwiej nam się ich pokonywało. 

Koncepcja bardzo ciekawa i może przynieść sporo frajdy podczas zabawy. Przypominamy, że premiera Paper Mario: The Origami King nastąpi 17 lipca!

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGIY_O-8vW4rfX98KlMkvRg

Tagi: Intelligent Systems Nintendo Paper Mario: The Origami King