Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 19:11
Tribes of Midgard
455V

Tribes of Midgard zmierza na PS5 i PC. Kooperacyjna gra z wikingami w roli głównej

Na The Future of Gaming zabrakło nowej przygody Kratosa? Tribes of Midgard powinno trafić w gust entuzjastów nordyckich klimatów. Gra zmierza na PS5 i PC, a podczas rozgrywki gracze będą walczyć z najróżniejszymi bestiami.

Tribes of Midgard to najnowsza produkcja studia Norsfell Games, którą wrzuci na rynek Gearbox Software. Gracze wcielą się w wikingów, którzy będą budować swoją osadę, a podczas eksploracji świata otrzymają szansę zbierania surowców.

Deweloperzy zapewnią rozbudowany crafting, dzięki któremu nie tylko postawimy płoty, ale zajmiemy się stworzeniem broni, by następnie odkrywać artefakty lub po prostu napadać na obozy przeciwników. W wiosce graczy znajdzie się nasiono Yggdrasil, które trzeba każdej nocy ochraniać przed wysłannikami Helu. W grze nie zabraknie także pojedynków z Gigantami czy też próby powstrzymania Ragnaroku.

Na jednym serwerze zmieści się nawet 10 graczy, którzy będą mierzyć się z różnorodnymi bestiami. Gra trafi na rynek w 2021 roku i będzie dostępna na PS5 i PC (Steam) – aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów cross-playu.

Sprawdźcie wszystkie zapowiedzi gier z PS5 oraz zerknijcie na listę ekskluzywnych tytułów.

Źródło: https://gamingbolt.com/tribes-of-midgard-announced-for-ps5-and-pc-published-by-gearbox

Tagi: Tribes of Midgard