Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 19:02
Paradise Lost
1702V

Paradise Lost na zwiastunie z rozgrywką. Twórcy pokazują postnuklearną Polskę

PolyAmorous przybliża graczom swoją nową produkcję. Paradise Lost zostało zaprezentowane na zwiastunie, który został przygotowany z fragmentów rozgrywki i materiał pozwala przygotowywać się na nadciągającą opowieść. Gra jeszcze w tym roku trafi na pierwszą platformę.

O Paradise Lost pierwszy raz pisałem w ubiegłym miesiącu i gra zainteresowała wielu naszych czytelników. Twórcy z PolyAmorous postanowili przedstawić graczom akcję umiejscowioną w podłych czasach – tutaj II wojna światowa nigdy nie została zakończona, a 20-letnia walka z nazistami została zakończona atakiem nuklearnym. Polska jest jednym ze zniszczonych krajów, a podczas rozgrywki gracze będą mogli odkryć postnuklearne polskie pustkowia.

Głównym bohaterem przygody został 12-latek, który trafi do nazistowskiego bunkra, gdzie napotka na „zaawansowaną technologię”. Dobrze akcję przedstawia poniższy zwiastun, ponieważ deweloperzy pokazują wiele intrygujących miejscówek.

W zasadzie mam wrażenie, że brakuje tutaj jedynie daty premiery i pierwszych konkretów dotyczących wydania na konsole. Aktualnie Paradise Lost zmierza na komputery osobiste, ale w przyszłości odbędzie się także premiera na sprzętach Sony oraz Microsoftu.

Źródło: Informacja prasowa: Better Gaming Agency

Tagi: All in! Games Paradise Lost PolyAmorous