Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2020 15:57
Paradise Lost
4067V

Paradise Lost pozwoli odkryć tajemnice postnuklearnej Polski. Twórcy pokazują niezłą zajawkę

All in! Games właśnie zaprezentowało zajawkę Paradise Lost, w którym gracze sprawdzą uroki postnuklearnej Polski w niezwykle wymagającym świecie. II wojna światowa nigdy nie została zakończona, a naziści przez atak nuklearny zmienili oblicze okupowanej Polski.

Paradise Lost to gra przygodowa stworzona przez PolyAmorous oraz wydana przez All in! Games. Akcja tytułu przedstawia alternatywną wizję świata, w której II wojna światowa nigdy nie została zakończona, a po 20 latach walk naziści postanowili przeprowadzić atak nuklearny.

Głównym bohaterem historii został 12-latek, który przemierzając samotnie postnuklearne polskie pustkowia odnajduje jedyne schronienie w nazistowskim bunkrze. Twórcy obiecują „gigantyczny podziemny świat, w którym niezwykła zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami”.

„Odkrywaj przeszłość, kształtuj teraźniejszość. Decyzje, które podejmiesz, poznając historię bunkra, będą miały realny wpływ na to, co zobaczysz w trakcie podróży.”

Brzmi ciekawie? Łapcie materiał wideo i przygotujcie się na premierę. Paradise Lost zadebiutuje jeszcze w tym roku na komputerach osobistych, ale deweloperzy w późniejszym terminie zajmą się stworzeniem edycji na konsole.

Warto przypomnieć, że All in! Games dba również o Ghostrunnera oraz Red Wings: Aces of the Sky.

Źródło: Informacja prasowa: better. gaming agency

Tagi: All in! Games Paradise Lost PolyAmorous zapowiedź