Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 17:03
ARK: Survival Evolved
10974V

8 gier za darmo. Epic Games rozpieszcza graczy

Epic Games zaprasza graczy na kolejną promocję, dzięki której możemy teraz pobrać aż osiem produkcji. Jest to dokładnie zestaw składający się z siedmiu produkcji oraz wcześniej wspomniany ARK: Survival Evolved. Fani rozgrywki na PC nie mogą narzekać.

Już z samego rana informowaliśmy o nadciągającej ofercie, która właśnie została udostępniona. Gracze na PC mogą dzisiaj pobrać gruby zestaw, ponieważ Epic Games rozdaje Samurai Shodown NeoGeo Collection składający się z siedmiu gier oraz dodatkowo możemy pobrać ARK: Survival Evolved.

ARK: Survival Evolved – pobierz za darmo

Samurai Shodown NeoGeo Collection – pobierz za darmo

Według przecieków, ARK: Survival Evolved miał trafić do graczy już w ubiegłym tygodniu, ale deweloperzy oraz Epic Games podjęli decyzję o zmianie planów przez wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. Twórcy ARK chcą dzisiaj uruchomić na serwerach duży event, który według pierwotnego planu miał rozpocząć się 4 czerwca.

Samurai Shodown NeoGeo Collection jest natomiast sporą ciekawostką, ponieważ zestaw siedmiu gier będzie przez tydzień dostępny wyłącznie na Epic Games Store i jednocześnie wrzucimy go na listę za darmo. Pakiet zawiera: Samurai Shodown, Samurai Shodown II, Samurai Shodown III: Blades of Blood, Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge, Samurai Shodown V, Samurai Shodown V Special oraz Samurai Shodown V Perfect.

Od 18 czerwca pobierzemy Pathway oraz The Escapists 2.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: ARK: Survival Evolved Epic Games Samurai Shodown NeoGeo Collection za darmo