Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2020 08:05
Epic Games Store Brama
2503V

Overcooked za darmo jeszcze przez kilka godzin. Gracze mogą dzisiaj zgarnąć aż 8 gier

Jeszcze przez kilka najbliższych godzin możecie za darmo pobrać Overcooked, ale to dopiero początek pozytywnych wiadomości przygotowanych przez Epic Games. Dzisiaj otrzymamy jeszcze jedną kolekcję oraz dodatkowy tytuł – łącznie osiem gier.

W minionym tygodniu gracze korzystający z PC zostali zaskoczeni: zamiast typowanego ARK: Survival Evolved, otrzymali możliwość pobrania za darmo Overcooked. Od razu po udostępnieniu produkcji pojawiły się głosy, według których Epic Games zmodyfikowało swoje plany przez sytuację panującą w USA. Deweloperzy studia Wildcard przełożyli specjalne wydarzenie w grze – event powinien rozpocząć się wraz z udostępnieniem gry za darmo.

ARK: Survival Evolved pojawiło się jednak w reklamie, która wciąż jest dostępna na Facebooku – według dostępnych informacji, tytuł zespołu założonego przez Jesse'ego Rapczaka zostanie udostępniony za darmo właśnie dzisiaj.

Musimy jednak pamiętać, że pod koniec maja zapowiedziano Samurai Shodown NeoGeo Collection, a dzisiaj zestaw debiutuje – gra będzie dostępna za darmo od 11 do 18 czerwca. Dzięki zapewnionej przez Epic Games wyłączności, produkcja dopiero w późniejszym terminie trafi na Steam i konsole.

Wszystkie szczegóły zostaną potwierdzone o godzinie 17:00. Do tego czasu możecie jeszcze pobrać Overcooked.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Ghost Town Games Overcooked Team 17