Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 18:21
Ghost of Tsushima główny bohater w ogniu
2668V

Ghost of Tsushima na nowym materiale. Twórcy podsumowują informacje i podgrzewają atmosferę

Sucker Punch Productions przygotowuje graczy na wielką premierę Ghost of Tsushima. Tytuł ma już ostateczną datę premiery, więc deweloperzy przygotowali krótki materiał podsumowujący wcześniej ujawnione fakty.

Ghost of Tsushima może okazać się jedną z najciekawszych tegorocznych premier. Deweloperzy z Sucker Punch Productions od lat rozwijali grę i choć produkcja nie trafi do nas w pierwotnym terminie, to jednak nie musimy się obawiać o pominięcie aktualnej generacji. Sony potwierdziło datę i studio powinno w najbliższym czasie szykować się na wielką promocję.

Najnowszy zwiastun w zasadzie zbiera wcześniej ujawnione informacje. Dostajemy tutaj kilka szczegółów o głównym bohaterze, deweloperzy wspominają o inwazji, potwierdzają możliwości protagonisty i co najważniejsze: pozwalają spojrzeć na kilka urokliwych lokacji.

Trzeba mieć świadomość, że kampania marketingowa Ghost of Tsushima dopiero się rozpocznie, ale przynajmniej aktualnie Sony powinno promować The Last of Us 2. Jak wiadomo sprawa jest utrudniona przez ostatnie przecieki, ale w pewnym momencie korporacja nie będzie miała wyboru i będzie zmuszona do przedstawiania światu obu tytułów.

Źródło: Twitter: PlayStationUK

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch