Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 21:39
PS5 The Future of Gaming
7622V

PS5 The Future of Gaming. Oglądajcie z nami pokaz gier z PlayStation 5

To już dzisiaj! Sony zaprezentuje produkcje zmierzające na PS5 i pozwoli doświadczyć graczom „przyszłości gamingu”. PS5 The Future of Gaming to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni. Zamierzacie oglądać imprezę? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

PS5 The Future of Gaming to początek faktycznej „Drogi do PlayStation 5”. Sony zapowiedziało wielką akcję, dzięki której gracze systematycznie będą otrzymywać szczegółowe informacje dotyczące PS5 i zostaną przygotowani na nadejście nowej generacji.

Wydarzenie miało odbyć się w ubiegłym tygodniu, ale ze względu na problemy w Stanach Zjednoczonych, japoński producent zdecydował się opóźnić imprezę. Dzisiaj jednak możemy mieć pewność, że poznamy gry zmierzające na PS5.

PS5 The Future of Gaming, czyli pokaz gier na PS5

PS5 The Future of Gaming rozpocznie się o godzinie 22:00 i będzie trwać „odrobinę ponad godzinę”, jednak musicie pamiętać, że zarówno przed jak i po imprezie odbędą się wydarzenia towarzyszące z ramienia Summer Game Fest.

Sony zapowiedziało, że cała transmisja zostanie wyemitowana w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę – producent zdecydował się na taki ruch z powodu trwającej pandemii. Mimo wszystko od razu po zakończeniu pokazu, wszystkie materiały udostępnione zostaną w 4K.

Zamierzacie oglądać wydarzenie? Dajcie znać, jakie gry chcielibyście dzisiaj zobaczyć!

Pre+Post Show:

Tagi: playstation 5 ps5 PS5 The Future of Gaming sony The Future of Gaming