Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 18:02
PS5 Sony Pokaz
6170V

Pokaz PS5 w tym tygodniu. Sony potwierdza imprezę [aktualizacja #1]

Jeszcze dzisiaj Sony powinno ujawnić nową datę pokazu gier z PlayStation 5. Szczegóły wydarzenia zostały ujawnione przez najnowszą reklamę. Japoński gigant szykuje graczy na wielką prezentację.

Już kilka godzin temu pojawiły się plotki, według których Sony chce zorganizować PS5 The Future of Gaming w najbliższy czwartek. Wciąż brakowało nam ostatecznego potwierdzenia od Sony i zamiast tego... Szczegóły pojawiły się na Twitchu.

Sony już za pierwszym razem reklamowało gry zmierzające na PS5 w telewizji, a teraz stosowny spot pojawił się na streamingowej platformie. PS5 The Future of Gaming odbędzie się 11 czerwca o godzinie 22:00. Ostateczne zaproszenie powinno zostać opublikowane przez Sony w przeciągu kilku najbliższych godzin, ale jeśli firma aktywowała już reklamę, to możemy mieć pewność, że w tym tygodniu zobaczymy next-genowe tytuły zmierzające na PlayStation 5.

Jak wiadomo Sony zdecydowało się opóźnić PS5 The Future of Gaming z powodu dramatycznych wydarzeń ze Stanów Zjednoczonych. Firma pod koniec ubiegłego tygodnia zapowiedziała, że nowa data zostanie ogłoszona wkrótce.

Już teraz mogę zaprosić naszych czytelników na pełną relację z wydarzenia... Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ z samego rana w piątek pojawią się recenzje The Last of Us 2. Końcówka tygodnia może należeć do Sony.

[Aktualizacja #1]

Sony potwierdziło pokaz:

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: playstation 5 PS5 sony