Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2020 13:31
Crash Bandicoot
1659V

Crash Bandicoot na PS5? Przed pokazem Sony wyciekły nowe gadżety z gry

Activision może pojawić się na imprezie Sony z dużą niespodzianką dla fanów marki Crash Bandicoot. Przed samym wydarzeniem japońskiego producenta, w Sieci zagościły grafiki prezentujące nowe gadżety z charakterystycznym jamrajem pasiastym.

W maju informowaliśmy o planach Activision, które przygotowuje się do tegorocznej premiery dwóch tajnych gier. Jedną z produkcji okazał się Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, jednak drugi tytuł wciąż owiany jest tajemnicą. Część informatorów wspominało o pracy nad nową przygodą Crasha, jednak te doniesienia nie są w żaden sposób oficjalnie komentowane przez wydawcę. Swego czasu opublikowana została tajemnicza zajawka, ale wciąż czekamy na najważniejsze: pokaz tytułu.

Oczekiwania podsyca kolejna poszlaka sugerująca pojawienie się nowej odsłony. Na witrynie BlackFire zamieszczona została reklama nowych gadżetów z Crashem w roli głównej. Informacje dotyczące figurek, czapki, szalika, kubków czy też breloczków po jakimś czasie zniknęły ze strony, ale gracze zdążyli zapisać stosowną grafikę.

Nie możemy mieć pewności, że w końcu będziemy mogli zasmakować w nowej przygodzie Crasha Bandicoot. Od miesięcy jednak na światło dzienne wychodzą plotki i doniesienia, które dają do zrozumienia, że gracze faktycznie mają na co czekać i produkcja powstaje. Pokaz tytułu podczas wydarzenia Sony byłoby strzałem w dziesiątkę.

Crash Bandicoot PS5 gadżety

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/crash_bandicoot_merch_hints_at_new_game_ahead_of_ps5_reveal_event

Tagi: crash crash bandicoot ps5 PS5 The Future of Gaming