Iza Łęcka Iza Łęcka 06.05.2020 08:31
Crash Bandicoot
880V

Call of Duty 2020 i 2 tajne gry Activision w 2020 roku. Gracze są przekonani o powrocie Crasha

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami Activision potwierdziło debiut trzech gier do końca 2020 roku. Pewniakiem jest nowe Call of Duty, którego twórcy najpewniej poradzili sobie ze zmianą trybu pracy  To jednak nie koniec przyjemności: wydawca zapewni jeszcze dwie produkcje.

W katalogu Activision nie od dzisiaj znajduje się cała masa interesujących IP, jednak od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące dwóch produkcji: pełnej kontynuacji przygód Crasha oraz nowego Tony'ego Hawka. Ciągle brakuje pewnych informacji, kiedy gry mogłyby zostać zaprezentowane, ale podczas spotkania z akcjonariuszami, Activision potwierdziło plan wydania trzech gier jeszcze w 2020 roku.

Nowe Call of Duty w tym zestawieniu wydaje się niemal pewniakiem. W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka domniemań i niepotwierdzonych wiadomości, jakoby deweloperzy mierzyli się z trudnościami i dostarczenie tytułu na rynek w tym roku jest zagrożone. Wiele jednak wskazuje na to, że wszelkie komplikacje udało się rozwiązać.

Jak możecie się przekonać wertując komentarze chociażby do wiadomości gematsucom, coraz głośniej mówi się o tym, że Activision w końcu ujawni tajemniczego Crasha, a także pozwoli fanom klasyka zapoznać się z całkiem nową przygodą. Po dwóch odświeżonych produktach, kolejna część na pewno zostałaby przyjęta z otwartymi ramionami.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: Activision crash crash bandicoot tony hawk's