Gran Turismo 7 pewniakiem PS5 The Future of Gaming? Kazunori Yamauchi zaprasza graczy na wydarzenie

Plotka
1549V
Gran Turismo 7 pewniakiem PS5 The Future of Gaming? Kazunori Yamauchi zaprasza graczy na wydarzenie
Iza Łęcka | 11.06.2020, 11:30

Na PS5 The Future of Gaming możemy zobaczyć nowe Gran Turismo. Od miesięcy pojawiają się plotki dotyczące najświeższej odsłony, tymczasem Kazunori Yamauchi zaprosił graczy na dzisiejszy pokaz. Producent serii podał datę rozpoczęcia wydarzenia w Japonii.

Na dzisiejsze PS5 The Future of Gaming wielu graczy wyczekuje z zapartym tchem. Atmosferę ekscytacji napędza sama zapowiedź japońskiej korporacji i fakt, że w końcu doczekamy się jednej z najważniejszych informacji dotyczących next-gena: zestawienia produkcji zmierzających na PlayStation 5. W oczekiwaniu na event,  Kazunori Yamauchi opublikował krótką wiadomość na swoich mediach społecznościowych, która zdaniem wielu sympatyków marki jest jednoznaczna: nadciąga nowe Gran Turismo.

Producent Gran Turismo potwierdził godzinę rozpoczęcia wydarzenia w Japonii:

Nie ulega wątpliwości, że dzisiaj uwaga całej branży gier będzie poświęcona PS5 The Future of Gaming, dlatego też dla jednych owa informacja nie wydaje się nietypowa. Trzeba jednak podkreślić, że fani wyścigów od lat czekają na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji Gran Turismo. Spełnieniem oczekiwań społeczności GT byłaby dzisiejsza prezentacja next-genowej, pełnoprawnej nowej odsłony, a dzisiejszy pokaz wydaje się idealnym momentem na takowe ogłoszenie .

Na wiadomość szefa Polyphony Digital wymownie odpowiedział Geoff Keighley, który dzisiaj będzie prowadził wydarzenia towarzyszące PS5 The Future of Gaming.

Źródło: Twitter: gematsucom i geoffkeighley

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych