Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 18:57
PS5 The Future of Gaming
1379V

PS5 The Future of Gaming otrzyma imprezy towarzyszące od Summer Game Fest. Zwiastun przygotowuje na atrakcje

Summer Game Fest właśnie potwierdziło dwa pokazy towarzyszące PS5 The Future of Gaming. Gracze mogą liczyć na imprezę przed i po wydarzeniu Sony. Za wszystko będzie odpowiadał Geoff Keighley.

Geoff Keighley nie zapomina o Summer Game Fest i organizator właśnie potwierdził nawiązanie dużej współpracy z YouTube Gaming. Na tej platformie zostaną opublikowane ponad 4 godziny ekskluzywnych treści – w czerwcowym i lipcowym programie zobaczymy ogłoszenia od „największych wydawców”.

Na dobry początek Geoff Keighley zorganizuje wydarzenie przed imprezą PS5 The Future of Gaming. Już jutro o godzinie 21:00 zaproszeni goście będą rozmawiać na temat swoich oczekiwań dotyczących wydarzenia oraz widzowie posłuchają o wspomnieniach związanych z marką PlayStation. Natomiast po PS5 The Future of Gaming, odbędzie się relacja podsumowująca.

Otrzymaliśmy nawet mały zwiastun, ale oczywiście materiał nie zdradza nowych gier szykowanych przez Sony. To raczej dobra zajawka, która powinna zachęcić widzów do oglądania relacji.

PS5 The Future of Gaming odbędzie się jutro o godzinie 22:00.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/summer-game-fest-announces-partnership-with-youtube-gaming-for-over-four-hours-of-exclusive-programming

Tagi: playstation 5 ps5 PS5 The Future of Gaming sony