Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 17:09
Overcooked  za darmo
1585V

Overcooked za darmo. Epic Games zaprasza na wielką zabawę

Overcooked to kolejna darmowa produkcja dostępna w Epic Games Store. Gracze mogą zapoznać się z kooperacyjnym tytułem studia Ghost Town Games. Twórcy zapewnili świetną zabawę i teraz każdy gracz na PC otrzyma szansę wypróbowania propozycji.

Overcooked jest dostępny od 2016 roku. Twórcy zaproponowali proste założenia związane z kooperacją, ale mechanika okazała się strzałem w dziesiątkę i teraz nawet część deweloperów oferuje podobne rozwiązania w swoich tytułach. Gra w okolicach premiery zebrała oceny na poziomie 80-81%.

Overcooked – pobierz grę za darmo

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli szukacie dobrej produkcji do zabawy ze znajomymi, to akurat Overcooked może okazać się  strzałem w dziesiątkę. Nie jest to najłatwiejsza gra, ale możecie sprawdzić propozycję nawet z dzieciakami lub młodszym rodzeństwem.strzałem w dziesiątkę. 

Overcooked będzie dostępny za darmo do 11 czerwca i w tym dniu zapoznamy się z Samurai Shodown NeoGeo Collection. Gracze mogą także liczyć na darmowy Total War Saga: Troy – dzięki Epic Games na pewno nie będziemy się nudzić.

Tagi: ARK: Survival Evolved Ghost Town Games overcooked Studio Wildcard Team 17