Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 12:20
Joel The Last of Us 2
8535V

The Last of Us 2 najdłuższą grą studia! Czas gry potwierdza skalę produkcji

Twórcy z Naughty Dog wielokrotnie powtarzali, że The Last of Us 2 będzie znacznie bardziej rozbudowane niż poprzednia część, dlatego też najnowsze informacje mogą być dla wielu pozytywnym zaskoczeniem. Twórcy opracowali wielką opowieść.

The Last of Us: Part II cieszy się ogromną popularnością, a gracze zamawiający produkcję przed premierą mogą być przygotowani, że już w następny piątek rozpoczną poznawanie szczególnie rozbudowanej historii. Redakcja GQ opublikowała obszerny wywiad z Neilem Druckmannem, podczas którego dowiadujemy się, ile czasu potrzeba na poznanie sequela.

Naughty Dog zapewni naprawdę rozbudowany główny wątek, którego ukończenie zajmuje około 25-30 godzin! To dwukrotnie więcej w porównaniu z pierwszą przygodą Ellie i Joela, jednocześnie będziemy mieć do czynienia z najdłuższą opowieścią stworzoną przez utalentowanych deweloperów.

Już w najbliższy piątek przeczytacie naszą recenzję The Last of Us 2, w której na pewno długość historii i skala projektu nie zostaną pominięte. Jeżeli wcześniej nie mieliście okazji widzieć, zapraszamy do sprawdzenia jednego ze zwiastunów gry stworzonych w wersji LEGO – wszystkie sceny zostały klimatycznie przeniesione w nowe realia.

W ile godzin mogliśmy ukończyć poprzednie gry Naughty Dog (za howlongtobeat.com)?

  • The Last of Us - 15,5 godziny
  • Uncharted 4 - 15 godzin
  • Uncharted 3 - 9 godzin
  • Uncharted 2 - 10,5 godziny
  • Uncharted - 8,5 godziny
  • Uncharted Zaginione Dziedzictwo - 7 godzin

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-is-reportedly-25-30-hours-long

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II