Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 12:20
Joel The Last of Us 2
8361V

The Last of Us 2 najdłuższą grą studia! Czas gry potwierdza skalę produkcji

Twórcy z Naughty Dog wielokrotnie powtarzali, że The Last of Us 2 będzie znacznie bardziej rozbudowane niż poprzednia część, dlatego też najnowsze informacje mogą być dla wielu pozytywnym zaskoczeniem. Twórcy opracowali wielką opowieść.

The Last of Us Part II cieszy się ogromną popularnością, a gracze zamawiający produkcję przed premierą mogą być przygotowani, że już w następny piątek rozpoczną poznawanie szczególnie rozbudowanej historii. Redakcja GQ opublikowała obszerny wywiad z Neilem Druckmannem, podczas którego dowiadujemy się, ile czasu potrzeba na poznanie sequela.

Naughty Dog zapewni naprawdę rozbudowany główny wątek, którego ukończenie zajmuje około 25-30 godzin! To dwukrotnie więcej w porównaniu z pierwszą przygodą Ellie i Joela, jednocześnie będziemy mieć do czynienia z najdłuższą opowieścią stworzoną przez utalentowanych deweloperów.

Już w najbliższy piątek przeczytacie naszą recenzję The Last of Us 2, w której na pewno długość historii i skala projektu nie zostaną pominięte. Jeżeli wcześniej nie mieliście okazji widzieć, zapraszamy do sprawdzenia jednego ze zwiastunów gry stworzonych w wersji LEGO – wszystkie sceny zostały klimatycznie przeniesione w nowe realia.

W ile godzin mogliśmy ukończyć poprzednie gry Naughty Dog (za howlongtobeat.com)?

  • The Last of Us - 15,5 godziny
  • Uncharted 4 - 15 godzin
  • Uncharted 3 - 9 godzin
  • Uncharted 2 - 10,5 godziny
  • Uncharted - 8,5 godziny
  • Uncharted Zaginione Dziedzictwo - 7 godzin

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-is-reportedly-25-30-hours-long

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II