Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 19:36
The Last of Us 2 LEGO
1560V

The Last of Us 2 w wersji LEGO. Zwiastun w nowym klimacie

Fani The Last of Us odliczają do premiery nowej gry Naughty Dog, a w Sieci pojawił się fabularny zwiastun z Ellie i Joelem w roli głównej. Teraz jednak nie możemy spojrzeć na świetną oprawę oferowaną przez PS4 – zamiast tego akcja została odtworzona przez klocki LEGO.

Naughty Dog przygotowuje się do wielkiego debiutu The Last of Us 2. Twórcy mogą już planować kolejne ruchy, ale fani oczywiście wciąż wyczekują na wielką premierę gry. Pavesome Films postanowiło w odpowiedni sposób celebrować to wydarzenie i przygotowało fabularny zwiastun TLOU2 w wersji LEGO.

Zobaczycie tutaj znane sceny, które jednak zostały odtworzone w nowych warunkach. Trzeba przyznać, że efekt wygląda świetnie i szczerze mówiąc – chętnie sprawdziłbym LEGO wersję największych IP od Sony. Pewnie nie możemy liczyć na takie crossovery, ale jak za chwilę się przekonacie: to mogłoby się udać.

Teraz pozostaje nam tylko wyczekiwać na piątek: wtedy to zapoznamy się z ostatecznymi opiniami dziennikarzy i pozostanie tylko tydzień do premiery The Last of Us 2. Produkcja Naughty Dog może okazać się jednym z najważniejszych tytułów ostatnich miesięcy.

Dla porównania, zwiastun Sony:

Źródło: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-part-2-story-trailer-remade-entirely-with-lego/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II