Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 21:15
Persona 4 Golden Steam
1285V

Persona 4 Golden zmierza na PC. Gra odnaleziona w danych Steam

Persona 4 Golden w wersji na komputery osobiste to jedna z niespodzianek szykowanych przez Atlus na PC Gaming Show. Studio potwierdziło przybycie na imprezę i dodało już pierwszą produkcję na platformę Valve.

PC Gaming Show 2020 to kolejna z imprez, która nie odbyła się w terminie i Atlus jest w pewien sposób ofiarą przełożenia imprezy. Studio nie może liczyć na zaprezentowanie wielkiej niespodzianki, ponieważ gracze poznali szczegóły – Persona 4 Golden trafi wkrótce na PC.

Tytuł został odnaleziony w bazie danych Steam, a wcześniej SabiWabii zapowiedziała przygotowanie nowej wersji i choć nie znamy ostatecznej daty premiery, szczegóły zostaną zapewne ujawnione na zbliżającym się wydarzeniu.

SabiWabii potwierdza również prace nad nową Personą 3 określoną jako „Portable”, ale w tym wypadku brakuje większych szczegółów. Konkretne dane nie zostały jeszcze wyciągnięte ze Steam, więc musimy czekać.

Atlus może sięgnąć także po inne IP i choć aktualnie nie zapowiedziano Persony 5 na PC, to jednak możemy podejrzewać, że Japończycy w odpowiednim czasie przerzucą także tego wyjątkowego japońskiego RPG-a na nowy sprzęt.

Daniel Ahmad potwierdził nawet, że w dniu prezentacji odbędzie się premiera Persony 4 Golden na PC.

Źródło: Twitter: Nibellion, SabiWabii, ZhugeEX

Tagi: Atlus pc Persona 4 Golden steam