Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 15:45
The Last of Us 3 Ellie
2030V

The Last of Us 3 lub nowe IP. Neil Druckmann już myśli o kolejnym tytule

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się wielka premiera The Last of Us 2, więc Neil Druckmann może małymi krokami szykować się na następny projekt. Twórca chce kontynuować rozwój gry w uniwersum Ellie lub zamierza zająć się zupełnie nowym IP.

W najbliższy piątek poznamy ostateczne opinie dotyczące The Last of Us 2, a po tygodniu gracze chwycą w łapy swoje pudełka i rozpoczną poznawanie długiej historii. Naughty Dog opracowuje jeszcze tryb sieciowy, który zostanie dodany do gry w późniejszym terminie, ale mimo to twórcy mogą już planować kolejny projekt.

Twórcy w ostatnim czasie kilkukrotnie wspominali o możliwym powrocie do marki Uncharted, ale zespół odpowiedzialny za The Last of Us najwidoczniej nie myśli o kolejnej przygodzie poszukiwaczy skarbów. Neil Druckmann w ostatnim wywiadzie wspomniał, że już rozważa kolejną produkcję i wybór może niektórych zaskoczyć – reżyser i scenarzysta myśli o pracy nad The Last of Us 3 lub zupełnie nowym IP.

Naughty Dog może w następnych latach skupić się właśnie na rozwoju świata The Last of Us, ponieważ jak wiadomo powstaje serial, który pozwoli poznać to uniwersum nowym odbiorcom. Neil Druckmann wspomniał, że w produkcji HBO otrzymamy lepszy wgląd w bohaterów oraz twórcy otrzymają szansę, by pokazać ich inne aspekty.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/06/09/the-last-of-us-part-3/

Tagi: Naughty Dog The Last of Us the last of us 3