Iza Łęcka Iza Łęcka 09.06.2020 11:41
Car Trader Simulator
567V

Car Trader Simulator pozwala wcielić się w dealera samochodowego. Wkrótce sprawdzimy darmowy prolog

Na rodzimym rynku nie brakuje intrygujących symulatorów, ale jeśli od zawsze chcieliście odnieść sukces, zakładając komis samochodowy, Waszą uwagę na pewno przykuje Car Trader Simulator. Gra wkrótce otrzyma darmowy prolog, który pozwala sprawdzić się w roli sprzedawcy wozów.

Car Trader Simulator to najnowsza propozycja Live Motion Games, której nazwa zdradza główne założenia produkcji. Deweloperzy z Warszawy przygotowują symulator dealera samochodowego, stawiając na dużą dozę swobody podczas rozwijania biznesu.

Śmiałkowie będą prowadzić komiks, zajmą się licytowaniem i sprzedażą samochodów, zatrudnianiem pracowników, kupowaniem zniszczonych aut, by po naprawie wrzucić je do oferty sklepu. Ci najbardziej zmobilizowani do posiadania perełek w swoim katalogu, będą mogli decydować się na ryzykowne akcje i rywalizację z innymi handlarzami.

Twórcy zapewnią trzy poziomy trudności, tak by symulator była także wyzwaniem dla graczy bardziej wprawionych w gatunku. W Car Trader Simulator otrzymamy dużą swobodę prowadzenia działalności, a podczas kierowania biznesem samochodowym podejmiemy szereg decyzji, które określą, czy jesteśmy uczciwym czy też przebiegłym sprzedawcą, stawiającym przede wszystkim na swój zysk.

Data premiery Car Trader Simulator zostanie wkrótce ogłoszona, tymczasem już 17 czerwca na Steam pojawi się darmowy prolog, który pozwoli sprawdzić początek zabawy. Aktualnie tytuł zmierza na PC.

Lubicie grać w symulatory? Sprawdźcie 10 najbardziej zwariowanych gier z tego gatunku oraz najlepsze symulatory chodzenia.

Źródło: Informacja prasowa: bettergaming.pro

Tagi: Car Trader Simulator Live Motion Games symulator zapowiedź