Iza Łęcka Iza Łęcka 09.06.2020 10:16
Xbox Series X Pad
1176V

Xbox Series X bez pokazu w czerwcu. Aaron Greenberg komentuje plotkę

W czerwcu możemy się nie doczekać kolejnego eventu zdradzającego szczegóły Xboksa Series X. Aaron Greenberg zaprzeczył plotce o jakimkolwiek anulowaniu wydarzenia, ale jednocześnie potwierdził, że do spotkania z graczami dojdzie w lipcu.

Microsoft w maju potwierdził serię spotkań z sympatykami Xboksa, dzięki którym sukcesywnie będziemy przygotowywani na premierę Xboksa Series X. Dotychczas miejsce miało jedno wydarzenie, natomiast w trakcie Inside Xbox zobaczyliśmy gry third-party.

Podczas ogłoszenia Xbox 20/20, potwierdzono jednocześnie, że spotkania z graczami odbywać się będą w każdym miesiącu aż do wielkiego debiutu next-gena . Redakcja Bloomberga uzupełniła informacje, podając czego możemy się spodziewać: w czerwcu mieliśmy poznać szczegóły konsoli, w lipcu zobaczyć gry, jednak... Microsoft faktycznie zapowiedział tylko lipcowy pokaz.

Na wiadomość o przełożeniu prezentacji zareagował Aaron Greenberg, który zaprzeczył wszelkim doniesieniom o zmianach terminów. Jednocześnie szef marketingu Xboksa zaznaczył, że zespół prężnie przygotowuje się do następnego wydarzenia, które odbędzie się w lipcu.

Sprawa wydaje się co najmniej zabawna – Microsoft wspominał o wydarzeniu (Bloomberg otrzymał szczegóły z pierwszej ręki), ale nie doszło do oficjalnej zapowiedzi. Graczom pozostaje więc oczekiwać na lipcowe spotkanie z włodarzami korporacji z Redmond.

Źródło: Twitter: aarongreenberg i JeffGrubb

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X