Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.06.2020 14:30
Ranking filmów VOD
680V

Ranking najchętniej kupowanych filmów na VOD ostatniego tygodnia. Sonic the Hedgehog znów na prowadzeniu

The Digital Entertainment ponownie podzieliło się listą filmów, które w ubiegłym tygodniu oglądaliśmy najchętniej w naszych domowych zaciszach. 

Choć kina powoli się otwierają, a rankingi box office znów zaczynają się pojawiać, to wciąż jest to zaledwie kosmetyczna część konsumowania popkultury filmowej. Fani kinematografii radzą sobie z brakiem dużych ekranów, oglądając kolejne pozycje w swoich domach. 

I jak co tydzień, analitycy z The Digital Entertainment sporządzili listę najchętniej kupowanych filmów ze sklepów VOD. Biorąc pod uwagę, że jest to ostatnimi czasy prawdopodobnie najpopularniejsza forma zapoznawania się z tegorocznymi nowościami, warto obserwować, jak wyglądają obecne trendy

W pierwszym tygodniu czerwca na listach królował "Sonic the Hedgehog" (zachęcam do sprawdzenia recenzji Jędrzeja), który prawdopodobnie przebił się za sprawą informacji o planowanym sequelu. Na drugim miejscu znalazł się ostatni horror od studia Universal, "The Invisible Man", który jeszcze podczas premiery kinowej zgarnął świetne oceny. Podium domyka "Harley Quinn: Ptaki Nocy", utrzymując tym samym wysoką pozycję. Koniecznie sprawdźcie, jak prezentuje się pierwsze 10 pozycji:

  1. Sonic the Hedgehog
  2. The Invisible Man 
  3. Harley Quinn: Ptaki Nocy
  4. Bad Boys for Life
  5. Jumanji: The Next Level 
  6. Bloodshot
  7. Naprzód
  8. Fantasy Island
  9. The Call of the Wild 
  10. 1917 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/video_games/sonic_the_hedgehog/the-invisible-man-makes-a-strong-push-but-sonic-the-hedgehog-remains-king-of-the-watched-at-home-top-20-a175829

Tagi: filmy ranking Sonic vod