Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 15:30
The Mandalorian 2 zadebiutuje planowo
2564V

The Mandalorian. Drugi sezon oficjalnie zadebiutuje zgodnie z planem

Jon Favreau, producent świetnie przyjętego serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, zapowiedział, że kontynuacja nie ucierpiała z powodu koronawirusa i zadebiutuje planowo!

Drugi sezon serialu "The Mandalorian" jest jedną z najważniejszych premier dla Disney +. Twórcy cały czas zapewniali, że ciężko pracują nad postprodukcją, nawet w okresie pandemii, ale jednocześnie podkreślano, że sytuacja cały czas jest płynna i może dojść do opóźnień. 

Teraz jednak dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że "The Mandalorian 2" zadebiutuje zgodnie z wcześniejszymi planami. Dobrą nowinę przekazał sam Jon Favreau, a więc główny producent serialu. Podczas wirtualnego panelu na festiwalu ATX TV przekazał

Mieliśmy szczęście, że udało nam się zakończyć fazę zdjęć jeszcze przed zamknięciem planów filmowych. Dzięki postępowi technologicznemu w Lucasfilm oraz ILM, byliśmy w stanie dokończyć efekty wizualne, a także zająć się edycją i postprodukcją, robiąc wszystko zdalnie. 

Zdradził także nieco, jak należy zapatrywać się na nadchodzące odcinki. Przyznał, że drugiemu sezonowi zdecydowanie bliżej będzie do kontynuacji, niż czegoś nowego.

Choć nawiązaliśmy nowe współprace z twórcami i mamy nowych bohaterów, to dalej będziemy pogłębiać postaci, które już znamy. To naprawdę zabawne i niezwykle satysfakcjonujące. Mam nadzieję, że ludzie będą bawić się tak dobrze, jak my, gdy nad wszystkim pracowaliśmy. 

Warto przypomnieć, że wśród nieznanych postaci znalazło się miejsce choćby dla Boby Fetta oraz Ahsoki Tano, którą się niezwykle wyczekuje

Źródło: https://whatsondisneyplus.com/jon-favreau-confirms-star-wars-the-mandalorian-season-two-will-arrive-on-time/?fbclid=IwAR2R0BV8j5x6DznBArJrgxiKfbLfGXmhO7areZRYDWk7sguT6xQM8qd_KqI

Tagi: Gwiezdne Wojny Star Wars The Mandalorian