Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 09:45
The Mandalorian i Boba Fett
648V

The Mandalorian 2. Temuera Morrison ponownie wcieli się w postać Boby Fetta

Najnowsze doniesienia sugerują, że w drugim sezonie serialu ponownie usłyszymy jednego z najbardziej znanych aktorów Trylogii Prequeli. 

"The Mandalorian" powróci za kilka miesięcy z drugim sezonem i jest to bez wątpienia ogromna gratka dla wszystkich fanów uniwersum Star Wars. Premierowe osiem odcinków przyjęto bardzo pozytywnie, więc poprzeczka przed kolejnymi wisi całkiem wysoko. Twórcy muszą sprostać oczekiwaniom widowni. 

I bez wątpienia świetnym sposobem na rozkochanie w sobie fanów sagi jest okazjonalne podawanie im na tacy znanych i lubianych elementów kosmicznego świata. Dobrym przykładem może być pokazanie Ahsoki Tano. W podobny sposób może zadziałać również najnowszy aktor w obsadzie.

Jak przekazali dziennikarze z The Hollywood Reporter, w drugim sezonie będzie miał miejsce niemały powrót. Do uniwersum Gwiezdnych Wojen powróci Temuera Morrison, który wcieli się w Bobę Fetta

W filmie "Gwiezdne Wojny II: Atak Klonów" z 2002 roku wszedł w rolę ojca najbardziej znanego łowcy głów, Jango Fetta i użyczał swojego głosu żołnierzom-klonom. Za to drugie zadanie odpowiadał także w kontynuacji "Gwiezdne Wojny III: Zemsta Sithów". Co ciekawe, dane mu było już udzielać głosu także postaci, w którą ma się wcielić teraz- było to w wersji DVD piątej części sagi- "Gwiezdne Wojny V: Imperium Kontratakuje". 

Usłyszenie znajomego głosu będzie bez wątpienia niemałym prezentem dla fanów Trylogii Prequeli. Nie wiemy jeszcze, kiedy przyjdzie nam przekonać się o tym na własnej skórze, ale pewne jest, że twórcy, nawet pomimo pandemii, ciężko pracują nad serialem.

Temuera Morrison jako Boba Fett

Źródło: The Mandalorian 2. Temuera Morrison ponownie wcieli się w postać Boby Fetta

Tagi: Boba Fett Disney Jango Fett star wars The Mandalorian