Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 21:45
The Mandalorian 2 Ahsoka
727V

W The Mandalorian 2 pojawi się Ahsoka Tano. Bohaterka pierwszy raz zawita do produkcji live-action

W „The Mandalorian 2” pojawi się bardzo interesująca postać. Ahsoka Tano była uczennicą Anakina Skywalkera i dotychczas widzieliśmy ją wyłącznie w produkcjach animowanych. Wszystko zmieni się pod koniec roku, gdy na Disney+ zadebiutuje drugi sezon oczekiwanego serialu z uniwersum Gwiezdne wojny.

Redakcja SlashFilm dotarła do bardzo interesującej wiadomości – w drugim sezonie „The Mandaloriana” pojawi się Ahsoka Tano, w którą wcieli się Rosario Dawson. Aktorka występowała w między innymi serialach Marvela od Netflixa – widzieliśmy ją w trzech produkcjach („Daredevil”, „Luke Cage”, „Iron Fist”) i za każdym razem występowała jako Claire Temple.

Jest to duża szansa dla Dawson, która może na dłużej zawitać do świata Gwiezdnych wojen – akurat Ahsoka jest bardzo lubianą postacią, więc przy odpowiedniej prezentacji, na pewno pojawi się wiele głosów fanów, którzy będą chcieli częściej oglądać Ahsokę w nowych projektach z Disney+.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ pierwsze plotki zwiastujące debiut Ahsoki w „The Mandalorian 2” spowodował, że sympatycy uniwersum prosili Disney, by zatrudnił do tej roli właśnie Dawson.

Kampania marketingowa „The Mandalorian 2” powinna ruszyć za kilka miesięcy, jednak serial zostanie udostępniony dopiero pod koniec 2020 roku. Na szczęście – w tym wypadku udało się zakończyć prace na planie przed wybuchem pandemii.

W The Mandalorian 2 pojawi się Ahsoka Tano

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.complex.com/pop-culture/2020/03/rosario-dawson-joins-the-mandalorian-season-2-as-ahsoka-tano?

Tagi: gwiezdne wojny star wars The Mandalorian The Mandalorian 2