Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 20:43
Star Wars: Project Maverick
489V

Star Wars: Project Maverick ma pojawić się na EA Play Live 2020

Electronic Arts szykuje się podobno do odsłonięcia nowej gry z serii Gwiezdne wojny. Elektronicy mają przygotowywać pokaz Star Wars: Project Maverick, który zostanie przedstawiony podczas zbliżającego się EA Play Live 2020.

Pierwszy raz o tajemniczym Star Wars: Project Maverick pisaliśmy na portalu w marcu. Nie był to zwyczajny przeciek, ponieważ gracze dotarli do informacji o grze w bazie danych PlayStation Store. Fani uniwersum wyłowili nawet kilka konkretów dotyczących tytułu.

Teraz sytuację gry skomentował Bespin Bulletin, informator zaznajomiony z zakulisowymi konkretami dotyczącymi serii Star Wars, który podkreślił, że Star Wars: Project Maverick ma zostać ujawniony na EA Play Live 2020.

Nie możemy mieć jeszcze pewności, na jaką formę pokazu zdecyduje się EA (teaser lub pełny zwiastun), ale tytuł kolejny raz został określony jako: „combat flight simulator”.

EA Play Live 2020 to jedna z nielicznych imprez, która wciąż nie została przełożona i według aktualnych informacji: prezentacja EA odbędzie się za 6 dni. Szczegóły wszystkich gier pokazywanych przez Elektroników znajdziecie oczywiście na naszej stronie.

Źródło: https://thedirect.com/article/star-wars-mystery-project-maverick-announcement-from-ea-may-come-next-week

Tagi: Star Wars: Project Maverick