Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 19:20
The Last of Us poezja
540V

The Last of Us otrzymało tomik poezji. Gratka dla kolekcjonerów

Brytyjski oddział PlayStation wpadł na ciekawy pomysł. Firma postanowiła wydać poezję fanów marki The Last of Us. Prace zostały ubrane w ładne grafiki prezentujące przygodę Ellie oraz Joela. Będzie to duża gratka dla kolekcjonerów.

The Last of Us ma fanów na całym świecie i jestem przekonany jednego: wielu będzie chciało zdobyć tomik przygotowany przez brytyjski oddział PlayStation. Firma zadbała o serię poezji stworzonej przez sympatyków świata Naughty Dog.

Do pracy zostały także dorzucone specjalne grafiki prezentujące bohaterów i trzeba przyznać, że całość wygląda nieźle. Brytyjczycy przygotowali podobno limitowaną liczbę, więc zdobycie takiego tomiku może okazać się prawdziwym białym krukiem dla kolekcjonerów. Trzeba przyznać, że jest to ciekawe wykorzystanie pracy społeczności, która jak widać w przypadku The Last of Us jest pozytywnie nastawiona na podobne inicjatywy.

Jesteście zainteresowani The Last of Us? Sprawdźcie nasze wrażenia z nowej odsłony, poznajcie szczegóły ulepszeń oraz nowe mechaniki zaoferowane przez Naughty Dog.

The Last of Us poezja 1

The Last of Us poezja 2

Źródło: Twitter: LeonHurley i https://www.psu.com/news/sony-releases-the-last-of-us-book-framing-fans-responses-to-the-series-as-poems/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II