Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 18:44
Command & Conquer Remastered Collection
1577V

Command & Conquer Remastered Collection na premierowym zwiastunie. EA pokazuje atuty odświeżonych klasyków

EA świętuje premierę Command & Conquer Remastered Collection i zaprasza graczy na najnowszy zwiastun. Przeładowany szczegółami materiał potwierdza zawartość kolekcji i zachęca do odświeżonych wydań.

Electronic Arts wczoraj zapowiedziało powrót Kane'a, wcześniej potwierdziło pełne wsparcie modyfikacji, a teraz nadszedł czas na premierowy zwiastun. Command & Conquer Remastered Collection otrzymało przepełniony szczegółami materiał, który może zachęcić do tych wielkich klasyków.

Command & Conquer Remastered Collection to dwie części gry ze wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami, gracze mogą liczyć na ponad 100 misji, a deweloperzy upiększyli całość o rozdzielczość 4K. Zainteresowani otrzymają także w pełni przebudowany tryb multiplayer, w którym nie zabraknie lobby, rankingów, powtórek oraz obserwatorów. EA zadbało także o odświeżony soundtrack (ponad 7 godzin muzyki) oraz szereg nowości, między innymi: edytor map, wspomniane wsparcie modyfikacji, możliwość zmiany hotkeyów i wiele, wiele więcej.

Trudno narzekać na ten zestaw i pozostaje mieć jedynie nadzieję, że to wielki powrót serii Command & Conquer Remastered Collection, która powróci teraz w wielkim stylu. EA ma w rękach kapitalne IP, które można w ciekawy sposób rozwinąć.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Command & Conquer Remastered Collection Electronic Arts Petroglyph