Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 20:32
Kane Command & Conquer Remastered Collection
803V

Command & Conquer Remastered Collection zapowiada powrót Kane'a. EA opublikowało nostalgiczny zwiastun

Electronic Arts wykorzystuje okazję i przypomina światu o Command & Conquer Remastered Collection. Wydawca postanowił wykorzystać do promocji gry niezawodnego przywódcę i założyciela Bractwa Nod. Na materiale pojawił się Joseph Kucan.

Electronic Arts nie zawodzi podczas promowania Command & Conquer Remastered Collection. Wydawca na początku potwierdził i później udostępnił kod źródłowy obu produkcji umożliwiając tym samym tworzenie rozbudowanych modów do gry, a teraz opublikował poniższy zwiastun.

EA wykorzystuje okazje, by trafić w serca oddanych fanów serii i korporacja zatrudniła Josepha Kucana, który ponownie wcielił się w Kane'a. Ikoniczna postać z uniwersum Command & Conquer przygotowuje graczy na wielką premierę i wypowiada wymowne: „Welcome Back, Commander”.

Trzeba przyznać, że Elektronicy potrafią wykorzystać siłę tego IP, ale w zasadzie brakuje teraz jednego: zapowiedzi porządnej, pełnoprawnej i wysokobudżetowej kontynuacji. Miejmy nadzieję, że pozytywne wieści dotyczące tej marki zostaną ogłoszone podczas tegorocznego EA Play Live 2020.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Command & Conquer Remastered Collection Electronic Arts Petroglyph