Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 17:48
Ouka Studio PS5 i Xbox Series X
1208V

PS5 i Xbox Series X otrzymają gry od Ouka Studio. NetEase stawia na nową generację

NetEase utworzyło specjalne studio odpowiedzialne za tworzenie next-genowych gier. Twórcy wykorzystają nowoczesną technologię, by zapewnić wyjątkowe produkcje na PS5 i Xboksa Series X. Deweloperzy zaoferują tytuły kreowane w Chinach i Japonii.

NetEase wcześniej zapowiedziało Project Ragnarok oraz deweloperzy wciąż opracowują Diablo Immortal, ale chińskie przedsiębiorstwo zamierza aktywnie działać na arenie nowej generacji. To właśnie z tego powodu powstało Ouka Studio, którego deweloperzy zostali oddelegowani do kreowania gier na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Korporacja zatrudniła programistów zaznajomionych z nową generacją, którzy będą opracowywać pozycje „wysokiej jakości” korzystając z technologii NetEase. Twórcy otrzymają swobodę podczas rozwijania tytułów, by wykorzystać swoje pomysły i móc opracować produkcje, które zostaną docenione przez wielu graczy. Ouka Studio zaoferuje także elastyczny styl pracy, by deweloperzy mogli cieszyć się z dobrego balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Ouka Studio będzie miejscem łączącym możliwości technologiczne NetEase z japońską kreatywnością. Na pokaz pierwszej gry rozwijanej przez nowy zespół przyjdzie nam zaczekać, ale warto zwrócić uwagę, że będzie to kolejna firma z Chin, która chce aktywnie rozwijać pozycje na PS5 i nowego Xboksa.

Deweloperzy zaprezentowali kilka grafik koncepcyjnych z pierwszych projektów:

Ouka Studio 1

Ouka Studio 2

Ouka Studio 3

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/netease-ouka-studio-ps5-xbox-series-x/

Tagi: NetEase NetEase Games Ouka Studio playstation 5 ps5 xbox series x