Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 15:18
Project Ragnarok
865V

Project Ragnarok to gra AAA od NetEase. Chińczycy szykują MMO na PS5 i Xbox Series X

Project Ragnarok to aktualnie bardzo tajemnicza produkcja, ale w kolejnych miesiącach o grze może być bardzo głośno. NetEase szykuje się do pełnej prezentacji, a jak wiadomo deweloperzy z Chin nie muszą martwić się brakiem pieniędzy.

W kolejnych latach na pewno nie zabraknie produkcji pogłębiających temat mitologii nordyckiej i nawet NetEase postanowiło zaproponować tytuł w świecie Thora. Project Ragnarok to wysokobudżetowa pozycja (AAA), która zaprosi graczy do otwartego świata.

Chińczycy rozwijają pozycję na konsole, komputery klasy PC oraz urządzenia mobilne, więc w zasadzie trudno powiedzieć, jak w ostateczności gra będzie wyglądać. Możemy jednak podejrzewać, że smartfony i tablety otrzymają osobną wersję.

NetEase celuje w balans pomiędzy typowym „chińskim MMO”, a rozgrywką premium AAA, ponieważ pozycja ma trafić na rynek globalny. Pełna prezentacja powinna odbyć się wkrótce, więc w niedalekiej przyszłości spojrzymy na większą rozgrywkę.

NetEase to ekipa odpowiedzialna za między innymi Diablo Immortal. Twórcy nawiązali także wielką współpracę z Marvelem, ale wciąż czekamy na ujawnienie większych gier AAA.

[Aktualizacja #1]

Nie czekaliśmy za długo, są materiały:

Źródło: Twitter: ZhugeEX

Tagi: mobile NetEase pc Project Ragnarok ps5 xbox series x