Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition wróciły do sprzedaży! Zestawy gier w korzystnych cenach

News
2961V
Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition wróciły do sprzedaży! Zestawy gier w korzystnych cenach
Iza Łęcka | 05.06.2020, 10:16

Koch Media Poland zaprasza graczy do dwóch kolekcji. Wydawca przedstawił serię „Must Have”, którą będą zasilać kultowe produkcje w zachęcających do zakupów cenach. Na dobry początek można nabyć Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition.

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się specjalne serie wydawnicze, dzięki którym możemy przypomnieć sobie klimatyczne, starsze produkcje bez zbytniego nadwyrężania portfela. Sony systematycznie zachęca do PlayStation Hits, Microsoft posiada swoją ofertę Classics 99, a polski oddział Koch Media wystartował z  cyklem „Must Have”.

Seria zapewni graczom kultowe tytuły w dobrych cenach. Na dobry początek możemy sięgnąć po Gothic: Complete Collection oraz Arcania Gold Edition. Gry zostały wycenione na 29,99 zł za sztukę, a fani gatunku RPG mogą liczyć na polskie lokalizacje.

W Gothic: Complete Collection znajdziemy wszystkie części nagradzanej serii (Gothic 1, Gothic 2, Gothic 3), z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami (Steam). Arcania Gold Edition zawiera podstawkę wraz z rozszerzeniem (Steam).

Kocha Media Poland potwierdziło również, że w przyszłości możemy liczyć na pojawienie się kolejnych tytułów z serii „Must Have".

Gothic: Complete Collection i Arcania Gold Edition wróciły do sprzedaży

Jesteście zainteresowani innymi promocjami? Sprawdźcie ponad 500 gier na Switcha w lepszych cenach oraz darmowy weekend w PUBG.

Zgarnij kod na rocznego PS Plusa 7PH4-59NM-RMXX

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland, facebook.com/KochMediaPL/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych