Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 14:43
PlayStation Hits
3669V

PlayStation Hits z nowymi grami. Sony powiększa kolekcję tytułów w lepszej cenie

PlayStation Hits zostało ponownie powiększone. Firma tym razem skupiła się na produkcjach z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale trzeba przyznać, że zestawienie jest bogate. Gracze mogą sięgnąć po między innymi Yakuza Kiwami 2.

PlayStation Hits to specjalna seria wydawnicza gier przygotowana przez Sony, do której trafiają starsze choć bardzo dobre produkcje. Tytuły otrzymują na okładkach czerwony pasek z napisem „PlayStation Hits”, ale zawartość nie jest w żaden sposób zmieniona. Gry są również dostępne w dobrej cenie – standardowo produkcje kupimy za 79 zł, a dzięki dodatkowej promocji bez problemu można znaleźć pudełka za 49 zł.

PlayStation Hits nowe gry w ofercie

  • Yakuza 6: The Song of Life
  • Yakuza Kiwami 2
  • Fist of the North Star: Lost Paradise
  • Dynasty Warriors 9
  • Resident Evil 6
  • Terraria

Nie otrzymaliśmy jeszcze zestawienia od Sony, ale szczegóły zdradził PlayStation Store. Gracze mogą zagrać w przykładowo cztery przygody przesiąknięte klimatem Japonii. Będzie to na pewno dobra wiadomość dla posiadaczy PS4, którzy wciąż czekali na lepszą promocję by zapoznać się z wymienionymi historiami z serii Yakuza.

W przypadku promocji na gry z PS4, pamiętajcie jeszcze o wciąż trwającym PlayStation Days of Play. Od dzisiaj możecie także pobrać drugą pozycję z oferty PS Plus.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation 4 playstation store ps4 psn