Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.06.2020 09:44
house flipper
572V

House Flipper gotowy do premiery na Switch. Chwalony "symulator remontu" na zwiastunie

Dobrze oceniana polska produkcja House Flipper wbije się w najbliższych dniach również na Nintendo Switch. Taka wersja chwalonego "symulatora" dorobiła się stosownego zwiastuna.

Gra krakowskiego studia Empyrean trafi niedługo również na Nintendo Switch po pojawieniu się najpierw na PC, Xbox One i PS4. Chodzi oczywiście o House Flipper, czyli produkcję, w której zajmujemy się wyszukiwaniem podniszczonych domów i mieszkań, które następnie poddajemy renowacji i sprzedajemy po dobrych cenach.

Polska gra już w 2018 roku zgarnęła całkiem dobre oceny (średnia na poziomie 7/10). Wygląda zatem, że będzie można na Nintendo Switch spędzić z tą produkcję mile trochę czasu.

Gra dorobiła się od premiery kilku aktualizacji ze świeżą zawartością (m.in. "Garden Flippera", który pozwala na renowację i rozbudowę przydomowych ogrodów). Takie nowości mają zostać dołączone od razu do premierowego wydania na Switch.

House Flipper pojawi się na Switch już 12 czerwca. Graliście już wcześniej w ten tytuł na PS4, XOne i PC? Jeśli tak, to podzielcie się wrażeniami.

Tagi: Empyrean house flipper PlayWay