Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 19:17
The Last of Us 2 Ellie i Dina
1570V

The Last of Us 2 pokazuje zniszczony świat. Twórcy zapraszają na pokaz postapokaliptycznych terenów

Kampania marketingowa The Last of Us 2 trwa, więc jeszcze dzisiaj możemy spojrzeć na ostatni dziennik deweloperów. Twórcy opowiadają o zniszczonym świecie i przygotowują graczy na nowe niebezpieczeństwa. Gracze trafią do znacznie większych lokacji.

Zbliżamy się do wielkiej premiery The Last of Us Part II. Naughty Dog zaprasza graczy na czwarty i tym samym ostatni dziennik, który tym razem skupia się na świecie gry. Fani Ellie i Joela trafią tym razem do znacznie większych lokacji, a jednym z głównych zadań deweloperów było stworzenie odpowiedniej atmosfery – gracze mają czuć, że na każdym kroku mogą trafić na różnorodne niebezpieczeństwo.

Deweloperzy na materiale opowiadają także o Jackson, które odwiedzimy podczas nowej historii, ale zwróćcie uwagę na zniszczony świat prezentowany przez deweloperów. Naughty Dog spędziło mnóstwo czasu, by mieć pewność, że to same lokacje zapewnią odpowiednią atmosferę.

Neil Druckmann na materiale celnie podkreśla, że wszystkie grupy, które przetrwały tak długo w świecie przeładowanym zarazą są tak naprawdę niebezpieczne i Ellie na każdym kroku będzie musiała walczyć o przetrwanie.

Po zapoznaniu się z dziennikiem, zapraszam na nasze teksty z The Last of Us 2. Poznajcie wrażenia Butchera i nowości przygotowane przez Naughty Dog.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II