Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 15:15
patryk vega pętla
739V

Pętla Patryka Vegi wkrótce w kinach. Reżyser „wraca do życia” i zapowiada premierę zwiastuna

Patryk Vega jako jeden z nielicznych reżyserów na świecie podczas pandemii pracował na planie, by zakończyć prace nad filmem „Pętla”. Twórca rozpoczyna kampanię marketingową historii i zapowiedział publikację pierwszego zwiastuna.

W marcu cała Polska komentowała zachowanie reżysera i scenarzysty, ponieważ jako jeden z nielicznych twórców pracował w tym czasie na planie i kończył prace nad nową produkcją. Sytuacja jednak od tego czasu mocno się zmieniła, rząd oficjalnie potwierdził powrót do kin, więc widzowie mogą szykować się na kolejną historię Patryka Vegi.

Dzisiaj twórca potwierdził, że już jutro o godzinie 9:00 zostanie wyemitowany pierwszy zwiastun „Pętli”. Jest to prawdopodobnie produkcja przedstawiająca historię afery podkarpackiej – w swoim czasie Vega wspominał, że posiada „taśmy”, dzięki którym chciał promować film.

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu szczegółów obrazu, jednak najwidoczniej jutro rozpocznie się kampania marketingowa, dzięki której zostaną przedstawione kolejne szczegóły. Patryk Vega może wykorzystać okazję i teraz film do kin – gdy jeszcze światowe wytwórnie nie zdecydowały się na zmiany planów i nie potwierdzają dat premier swoich hitów.

„Pętla” będzie drugim z trzech historii zaproponowanych w 2020 roku przez Patryka Vegę. Jeszcze pod koniec roku mamy zobaczyć „Small World”, którego pierwszy teaser został opublikowany w styczniu.

Źródło: Facebook: PatrykVegaOfficial

Tagi: film Patryk Vega pętla