Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 21:30
Patryk Vega
1290V

Patryk Vega nakręci film o aferze podkarpackiej. Reżyser zapowiedział nową produkcję

Jeszcze w tym roku Patryk Vega nakręci kolejny film, który jego zdaniem wstrząśnie Polską. Reżyser szykuje się do opowiedzenia o aferze podkarpackiej, z której ma podobno nawet taśmy – show rozpocznie się już w marcu.

Jutro odbędzie się premiera „Bad Boy” od Patryka Vegi, a reżyser już myśli o kolejnych projektach. W 2020 roku zobaczymy jeszcze „Kobiety mafii 3” oraz „Small World”, a dodatkowo twórca chce przygotować aktualnie niezatytułowaną produkcję.

Patryk Vega był dzisiaj gościem Radia Zet i zapowiedział nową produkcję – w marcu ruszą prace na planie filmu, który trafi do kin 4 września, ale właściwe show rozpocznie się w przyszłym miesiącu, ponieważ reżyser posiada „taśmy” związane z aferą podkarpacką, które chce udostępnić:

„Pozyskałem do współpracy wszystkich uczestników tej afery. Dali mi swoją historię na wyłączność i będą ze mną promować ten film. Pokażę taśmy w marcu w internecie”

Reżyser zamierza przedstawić tak zwaną aferę podkarpacką – zdaniem samego zainteresowanego będzie to „bardzo gruby film”:

„Mam prowadzenie Pana Boga i jestem o to spokojny. To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć.”

Zamierzacie wybrać się na „Bad Boy”?

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Patryk-Vega-u-Beaty-Lubeckiej.-20.02.2020

Tagi: film Patryk Vega zapowiedź