Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 12:39
Star Wars Battlefront 2
1943V

Czerwcowe PS Plus już dostępne. Star Wars i Call of Duty dla subskrybentów

Sony zaprasza subskrybentów PlayStation Plus do gier, które są dostępne w ramach abonamentu w czerwcu. Już od dzisiaj, oprócz Call of Duty, gracze mogą pobrać Star Wars: Battlefront 2. Przygotujcie pady na przyjemne strzelanki.

Czerwiec jest wymagającym czasem dla marki PlayStation. Gracze odliczają już ostatnie dni do premiery The Last of Us 2 (a nasi czytelnicy mogą sprawdzić pierwszą opinię Butchera o grze). Niestety oprócz samych przyjemności, Sony musiało przekazać swoim sympatykom informację o przeniesieniu pokazu gier debiutujących na PS5.

Niezależnie od zmian, początek miesiąca dla subskrybentów PS Plus to nowe gry do pobrania. Już w zeszłym tygodniu mogliśmy poznać Call of Duty: WWII, a teraz wszyscy sympatycy Gwiezdnych Wojen mają możliwość ruszenia do zmagań w Star Wars: Battlefront 2.

Pobierzcie czerwcowe PlayStation Plus:

Trzeba przyznać, że Sony od kilku miesięcy rozpieszcza graczy. Pomimo że w czerwcu otrzymujemy dwie strzelanki, produkcje są zróżnicowane i mogą trafić w gust wielu graczy – zarówno sympatyków pojedynków z wydarzeniami historycznymi w tle, jak i entuzjastów sagi Star Wars. Pomimo krótkiej fabuły, rozbudowany multiplayer Star Wars: Battlefront 2 może skutecznie uprzyjemnić czas.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 Sony