Iza Łęcka Iza Łęcka 25.05.2020 22:46
PlayStation Days of Play
11872V

PS Plus, gry na PS4 i PS VR w znakomitych cenach. PlayStation Days of Play wystartowało

Wielkie święto graczy PlayStation wystartowało. Sony zaprasza sympatyków swojej marki na serię promocji PlayStation Days of Play, dzięki którym kupicie abonament PS Plus, gry na PS4, zestawy PS VR w znacznie korzystniejszych cenach. To doskonały moment na zakupy.

O PlayStation Days of Play 2020 informujemy naszych czytelników od ubiegłego tygodnia. W pierwszej kolejności pojawił się banner, następnie na promocję zaprosili Niemcy, by po jakimś czasie polski oddział Sony potwierdził ofertę. Ponownie do wydarzenia zostali zaangażowani lokalni partnerzy, dlatego też możemy liczyć na najróżniejsze oferty przygotowane specjalnie dla klientów w Polsce.

W tej wiadomości znajdziecie zestawienie najciekawszych promocji, a lista będzie systematycznie aktualizowana – by o wiele wygodniej korzystało się z przystępnych promocji. PlayStation Days of Play to ponownie dogodna okazja do kupienia gier, których szukaliście od dawna, a wcześniej cena nie była zbyt zachęcająca. Możecie także zdecydować się na abonament PlayStation Plus, który również na nowej generacji będzie znaczącym elementem strategii Sony.

PS Plus w promocji

PS VR w promocji

Days Gone w promocji

Death Stranding w promocji

Marvel's Spider-Man 

Marvel’s Spider-Man Edycja Gry Roku

Gry na PS4 w promocji RTV Euro AGD

Gry na PS4 w promocji Media Markt

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocja-z-okazji-playstation-days-of-play-w-rtv-euro-agd-24-05/

Tagi: Days of Play PlayStation 4 PlayStation Days of Play PlayStation Days of Play 2020 promocja ps4