Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2020 14:12
PlayStation i Xbox
2602V

PlayStation i Xbox grają razem. Korporacje wspólnie sprzeciwiają się wydarzeniom w USA

Sony i Microsoft przygotowują się do uruchomienia konsol nowej generacji, ale w obliczu dramatycznych wydarzeń ze Stanów Zjednoczonych korporacje mówią jednym głosem. PlayStation oraz Xbox sprzeciwiają się rasizmowi.

Sony wczoraj przełożyło swoje cyfrowe wydarzenie prezentujące gry z PS5, a możemy podejrzewać, że Microsoft w najbliższych dniach nie ogłosi kolejnego spotkania ze społecznością w ramach Xbox 20/20. Amerykańska korporacja chce zdradzić kolejne szczegóły Xboksa Series X i według plotek, impreza miała odbyć się 10 czerwca.

Teraz jednak sytuacja ze Stanów Zjednoczonych sprawia, że wszyscy muszą myśleć znacznie szerzej i skupić się na faktycznych problemach. Gry mogą zaczekać, rozrywka nie jest priorytetem i są po prostu sprawy ważniejsze od nowej generacji.

Wczoraj PlayStation wydało oświadczenie przyłączające się do protestów, na które odpowiedział główny oddział Xboksa. Wszyscy teraz grają w słusznej sprawie i starają się zjednoczyć:

Nawet nasze lokalne oddziały rozumieją powagę sytuacji. Karolina Mitka (Digital Marketing Manager w PlayStation Polska) dostrzegła wiadomość PlayStation i Xboksa, a na jej informację odpowiedział Xbox Polska:

PlayStation Polska i Xbox POlska

Źródło: Twitter

Tagi: playstaiton polska playstation Xbox Xbox Polska