Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 08:06
Ghost of Tsushima
1123V

Ghost of Tsushima Edycja Kolekcjonerska wróciła do sprzedaży. Okazały zestaw jest znów dostępny

Ghost of Tsushima trafi na rynek w przyszłym miesiącu, tymczasem Edycja Kolekcjonerska ponownie zawitała do sklepu. Gracze, którzy cenią sobie takie gadżety jak chociażby klimatyczna maska głównego bohatera, mogą ponownie decydować się na zamówienia przedpremierowe.

Ghost of Tsushima to kolejna z dużych premier Sony zaplanowana na drugą połowę 2020 roku. Debiut produkcji odbędzie się 17 lipca. Obecnie gracze po raz kolejny mogą sięgnąć po Edycję Kolekcjonerską.

Ghost of Tsushima Edycja Kolekcjonerska – 799 zł

Sony przygotowało bogaty zestaw zawierający: grę w pudełku, steelbook, 48-stronicowy mini-artbook, Maskę Sakaia, chorągiew wojenną Sashimono, mapę Wyspy Cuszima z materiału, komentarz reżyserski, zestaw skórek "Bohater Cuszimy", przedmioty do wykorzystania w grze oraz dynamiczny motyw z samurajem na PS4. Zamawiając tytuł przed premierą otrzymacie także: cyfrową miniścieżkę dźwiękową Ghost of Tsushima, dynamiczny motyw Jina z Ghost of Tsushima i awatar Jina z Ghost of Tsushima.

Ostatnio Ghost of Tsushima został zaprezentowany na efektownej rozgrywce, a deweloperzy zdradzili wiele szczegółów dotyczących tytułu, choć to dopiero początek przyjemności. W następnych tygodniach najpewniej otrzymamy kolejne materiały przygotowujące na premierę.

Źródło: https://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/preorder-ghost-of-tsushima-edycja-kolekcjonerska-ponownie-dostepny-w-media-markt/

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch