Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 07:27
Call of Duty: Warzone Kapitan Price
7064V

Call of Duty: Warzone i Modern Warfare z przełożonym sezonem. Twórcy reagują na wydarzenia w USA

John Price zawita do Call of Duty: Warzone w późniejszym terminie. Deweloperzy Call of Duty dołączają do wsparcia protestów w Stanach Zjednoczonych i nie zamierzają aktualnie prezentować graczom nowości.

Wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych wpływają na kolejną produkcję. Wczoraj informowaliśmy o decyzjach podjętych przez Electronic Arts oraz Sony, tymczasem w nocy deweloperzy Call of Duty wydali krótkie oświadczenie.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy zapowiedź nowości do Call of Duty: Warzone, Call of Duty Modern Warfare oraz Call of Duty Mobile: premiera świeżutkich zawartości powinna zostać udostępniona już 3 czerwca. Zgodnie z planami, dzisiaj otrzymalibyśmy zwiastun prezentujący nowości: Kapitana Price'a, Battle Pass, mapy oraz bronie.

Deweloperzy jednak zamierzają wstrzymać start nowego sezonu - jak podkreślają, obecnie wydarzenia nie są dogodnym momentem do tego. Aktualnie nie zdradzono nowej daty rozpoczęcia czwartego sezonu, jednak gracze będą o wszystkim informowani z wyprzedzeniem. Jak na razie pozostaje więc oczekiwać na zakończenie protestów i zamieszek oraz uspokojenie sytuacji w USA.

Źródło: https://charlieintel.com/season-4-for-modern-warfare-and-warzone-delayed/60835/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward